Od wielu lat dostarczamy narzędzia dla profesjonalistów i wymagających klientów. Kompleksowo obsługujemy dostawy oraz usługi dla przemysłu i przedsiębiorstw budowlanych. Doradzamy w zakresie usprawnień procesów i linii produkcyjnych. Ceniąc sobie różne potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy model współpracy, który łączy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze doświadczenie, wiedza, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta są dla Państwa gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

Centech - grafika o nas.png

Dlaczego my?

Obsługa klienta

Kompleksowo obsługujemy cały proces zamówienia, dostawy i rozliczeń.


Oficjalny sprzedawca

Certyfikowany partner Heavy Duty Center marki Milwaukee, oraz oficjalny partner wielu innych marek.

Serwis

Serwis gwarancyjny oraz usługi pogwarancyjne.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji narzędzi.

Platforma B2B

Platforma B2B

Model współpracy B2B, który realizujemy to podążanie za potrzebami naszych klientów i szukanie najlepszych rozwiązań na rynku. Nasi klienci poza tradycyjnym kontaktem z doradcą technicznym, mają dostęp do całkowicie innowacyjnego narzędzia jakim jest platforma zakupowa B2B. To nowoczesne rozwiązanie jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na uporządkowanie i ułatwienie procesu zakupowego po stronie klienta. Poznaj to unikalne rozwiązanie na rynku, które mocno wykracza poza funkcje zwykłej platformy e-commerce.

Poznaj nasze rozwiązanie

Nasze produkty

Od 2002 roku zajmujemy się doradztwem w zakresie kompleksowych rozwiązań technicznych. Dostarczamy urządzenia specjalistyczne, linie technologiczne, maszyny, elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz akcesoria budowlane. Współpracujemy z najlepszymi producentami elektronarzędzi na świecie, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować sprawdzone produkty najlepszej jakości. Nasi klienci mogą wybrać dla siebie najdogodniejszą formę zakupów, wybierając spośród 3 możliwości: zakupy w stacjonarnym salonie sprzedaży, kontakt z naszymi mobilnymi doradcami technicznymi na terenie całego kraju lub możliwość zakupów on-line na nowoczesnej platformie B2B.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Nasze produkty
Nasz zespół

Nasz zespół

CenTech to zespół doświadczonych doradców technicznych. Nasza wiedza i kompetencje oparte są na wieloletnim doświadczeniu. Mamy wielu zadowolonych klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z kluczowymi firmami przemysłu metalowego, stoczniowego, konstrukcyjnego i budownictwa. Nasze doświadczenie, wiedza, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta są dla Państwa gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy spotkamy się w salonie sprzedaży, on-line czy na drugim końcu Polski, możecie mieć pewność, że jesteście Państwo w dobrych rękach.

Zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas

CenTech to zgrany zespół specjalistów, którzy wiedzą, że kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę oraz dobra atmosfera w firmie, przekładają się na wysoki poziom świadczonych usług oraz partnerskie relacje z naszymi Klientami.
Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, sprawdź aktualne oferty pracy.

Dołącz do nas
Nasz zespół
Nasz serwis

Nasz serwis

Jesteśmy partnerem godnym zaufania. Zapewniamy kompleksową obsługę, również w zakresie serwisu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Naprawy gwarancyjne, serwis pogwarancyjny oraz przeglądy wykonujemy szybko i w rozsądnych cenach. Nasz zespół znajdzie dla Państwa najlepsze rozwiązania.

O Naszym serwisie